Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Štai ir atėjo jis – rudenėlis, atvedęs mažuosius Rietavo savivaldybės gyventojus į atnaujintą Rietavo lopšelį-darželį. Džiaugiamės netikėtu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus apsilankymu, Rietavo savivaldybės mero A. Černeckio, Rietavo savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos L. Rėkašienės, Rietavo parapijos klebono A. Gutkausko, įmonės „Ido namas“ direktoriaus E. Samulionio sveikinimais ir linkėjimais, Rietavo seniūnijos, UAB „Plungės lagūna“, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus pagalba ir palaikymu. Dėkojame Kakei Makei (Eglė Fabijonavičienė) už apsilankymą ir puikią nuotaiką!

Visos Rietavo bendruomenės dėka prasidėjo lopšelio-darželio aplinkos atnaujinimo darbai. Tikime, kad visi saugosime ir branginsime tai, kas padaryta, to mokysime vaikus. Gerų įspūdžių ir spalvingo rudens!