Menu Close

Rietavo lopšelio-darželio 40-mečio šventė

Balandžio 14-ąją Rietavo lopšelis-darželis šventė 40-ies metų jubiliejų. Vaikai su tėveliais, lopšelio-darželio darbuotojai, svečiai skubėjo į Rietavo kultūros centrą, kur visų laukė malonios staigmenos. Šventę pradėjo šaunioji Piratė (Eglė Fabijonavičienė), kuri sumaniai vadovavo Vaikystės laivo kelionei. Pasirodžius Rietavo kultūros centro mažosioms šokėjoms, nuskambėjus darželio himnui, Rietavo lopšelio-darželio direktorė S. Steponavičiutė kvietė visus stengtis, kad mūsų mažųjų vaikystė būtų linksma, kupina nuotaikingų istorijų ir žaidimų.

Po gausių svečių pasveikinimų žiūrovus stebino Alytaus kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ gimnastės, o magas Rolandas užbūrė triukais su balandžiais, ugnimi, spalvingais kaspinais. Na, o koks Gimtadienis be torto! Už tokią puikią šventę dėkojame rėmėjams: Rietavo savivaldybei, UAB “Plungės lagūna”Biovast Rietavas, Rietavo kultūros centro komandai, Rietavo seniūnijai, parduotuvei „Kaštonas“.

Ačiū visiems, kas padėjo, palaikė, kas buvo kartu!

Skip to content