Menu Close

Menų mėnuo darželyje

Kovo mėnuo darželyje buvo skirtas menams. Pirmąją savaitę kalbėjome apie tradicinius lietuvių amatus. Susipažinome su muilo gamyba, kepėjo amatu. Sužinojome, kaip atsiranda miltai ir ką iš jų galima iškepti. Išbandėme puodininkystės, audimo, medžio drožimo amatus.

Antrojo savaitė – netradicinio piešimo savaitė!

Su vaikučiais pakalbėję apie dailininkus ir susipažinę su jų darbais, nutarėme tapti ir mes dailininkais. Piešimo technikos buvo kitokios: nebandytos, naujos, netradicinės. Štampavome su indeliais nuo jogurtų, piešėme ausų krapštukais, piešėme traukinuku draugui ant nugaros. Štampavome balionais ir žaisliukais,  pamirkę juos į dažus. Susipažinome su taškavimo technika. Dirbome komandomis, lavinome bendravimo įgūdžius, ėjome vieni pas kitus į svečius. Bandėme piešti net kojomis ar palindę po stalu.

Teatro dienos Rietave neaplenkė ir mūsų pačių mažiausių. Lankėmės Rietavo kultūros centre. Žiūrėjome nuostabų spektaklį ,,Gudruolis katinas’’. Dalyvavome Eglės Fabijonavičienės edukacijoje vaikams. Sužinojome kas yra teatras, artistas, režisierius.

Paskutinė kovo savaitė skirta šokiams. Susipažinome su įvairiausiais pasaulio šokiais ir rateliais. O savaitę užbaigėme kartu su Klaipėdos šokių akademijos vadovu Nojumi Daukšu, šokdami ritminius šokius.

Labai džiaugiamės turėdami tokius darbščius, vaikus, rūpestingus tėvelius ir senelius, kurie prisidėjo prie mūsų renginių!

Siunčiame visiems glėbį saulės spindulių!

Skip to content