Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Vykdant projektą "Žaisk, judėk ir auk", spalio viduryje buvo organizuotos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų išvykos į Žemaitijos kolegijos baseiną ir UAB "Rietavo šeimos daktaras". Baseino direktorius V. Drevinskas supažindino vaikus su elgesio baseine taisyklėmis, papasakojo, kuo naudingas lankymasis baseine ir pakvietė visus vaikus su tėveliais kuo dažniau lankytis baseine – grūdintis, rūpintis taisyklinga laikysena.
 
    UAB "Rietavo šeimos daktaras" vaikus pasitiko vaikų slaugytoja B. Paulauskienė ir pakvietė į vaikų apžiūros kabinetą, papasakojo, kaip sveriami, matuojami vaikai, tikrinamos akys. Laborantė D. Kirklienė papasakojo apie kraujo tyrimus ir jų  reikšmę žmogaus sveikatai. Gydytoja odontologė A. Survilaitė supažindino vaikus su dantukų priežiūra, o kai kurių vaikučių dantukus ir apžiūrėjo.