Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šiais mokslo metais Rietavo darželinukai įsijungė į respublikinį projektą „Futboliukas“. Futboliukas – tai futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke, taip pat ir netradicinėse erdvėse, trys prieš tris. Toks žaidimas suteikia vaikams daug džiaugsmo, nes visi įtraukiami į žaidimą ir gali pasimėgauti žaisdami kamuoliu.

Gavę iš projekto rengėjų – Lietuvos masinio futbolo asociacijos (LMaFA) ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kamuolių, metodinės literatūros, jau nuo spalio „Gėlyčių“, „Bitučių“, „Balionėlių“ grupių vaikai su mokytojomis K. Budžiene, R. Gudauskaite, S. Vaičekauskaite pradėjo kelią į futbolo šalį. Kiekvieną savaitę vaikų laukia pratimai: išmokti žaisti su kamuoliu tik kojomis, suprasti ir išmokti, kad kamuolį galima varyti ne tik į priekį, bet ir į šonus, spirti į vartus, na, ir žinoma, skriejantį kamuolį sustabdyti.

Vaikai laimingi, kai, sugrįžę namo, gali linksmai ir kūrybingai praleisti laiką su savo šeimos nariais. O sukonstravę, sulipdę, nupiešę stadionų maketus, taures, medalius, futbolo batelius, kamuolius, suruošė darbų parodėlę darželio koridoriuje ir nudžiugino visus – mažus ir didelius darželinukus!